Fuel and Lubricant Solutions

KEROPUR® G

Yüksek Performanslı Benzin Yakıt Katkısı

Aracınız gururunuzdur ve ona tutkuyla bağlısınızdır. Yakıtın kalitesi kötü olduğunda, motorunuzda yavaş yavaş tortular oluşmaya başlar. Zamanla biriken bu tortular en sonunda motorun tam potansiyelini göstermesini ve optimum performans sağlamasını engeller. Peki, bunun çözümü nedir? KEROPUR®!

BASF KEROPUR® G yüksek performanslı benzin yakıt katkısı, aracınızın kalbindeki performansı sınırlandırıcı tortuları ortadan kaldırmaya ve önlemeye yardımcı olan kuvvetli bir “temizleme etkisi” sağlar.

O zaman neden daha azıyla yetinesiniz?

Daha azıyla yetinmeyin!

Yenilenmiş Motor Performansı

  • Birikmiş olan tortuları temizler (temizleme etkisi)
  • Yeni tortuların oluşmasını engeller (uzun süren temizlik etkisi)
  • Daha iyi çalıştırma ve sürüş performansı sağlar.
  • Motor ömrünü uzatır
  • Yakıt ekonomisini iyileştirir
BASF_KEROPUR_G_Real_Soulmates.jpg

Prime Performance

KEROPUR® G çok fonksiyonlu yakıt katkıları, motorunuzun temiz olmasını sağlar ve bütün yakıt sistemini korur. Yakıt katkıları, birikmiş olan tortuları temizler (temizleme etkisi) ve yeni tortuların oluşmasını engeller (uzun süren temizlik etkisi).

KEROPUR® G’nin sağlamış olduğu performans faydaları; diğer testlerin yanı sıra BASF’nin Ludwigshafen, Almanya’daki Yetkinlik Merkezi Yakıt ve Yağ Çözümleri Birimi tarafından gerçekleştirilen çok çeşitli motor ve yol testlerinde kanıtlanmıştır. Motorunuzun temiz olması, daha uzun bir motor ömrünün yanı sıra motorunuzun potansiyelini tam olarak kullanmanıza imkan sağladığından daha iyi çalıştırma ve sürüş sonuçları elde etmenizi sağlar.
 

Çevreye Katkı

KEROPUR® G’nin performans faydaları, diğer konularda taviz vermenizi gerektirmez. Yakıtınızın performansını arttırarak, motorunuzun yakıt tüketimini azaltırsınız ve bunun neticesinde de daha az emisyona neden olursunuz.

Almanya’da Üretilen Kalite

BASF, AUDİ, BMW, DAİMLER, PORSCHE, VOLVO CARS, VW VE DİĞER MARKALARDA KEROPUR® G KULLANIMINI TAVSİYE EDER.

KEROPUR® yüksek performans yakıt katkıları ile optimum performansı elde etmek için bir depo yakıta (45-75L) sadece 100 ml yeterlidir.

KEROPUR® G, DÜZENLİ UĞRADIĞINIZ BENZİN İSTASYONUNDA KOLAYCA UYGULANABİLİR!

Temizleme Etkisi

BASF Yetkinlik Merkezi Yakıt ve Yağ Çözümleri Birimi tarafından gerçekleştirilen testlere ve araştırmaya dayanmaktadır.

BASF’den Yakıt ve Yağ Çözümleri

Önde Gelen Çözüm Sağlayıcınız

BASF, dünya genelinde önde gelen yakıt performans ürünleri tedarikçisidir. Yakıt katkı maddeleri, 1920’lerden beri Ludwigshafen’da üretilmektedir. Bir global yakıt performans ürünleri tedarikçisi olarak sahip olduğumuz uzun ve başarılı geçmişimizle, sizlere yakıt ve motor konusunda en iyi çözümü sağlayan son derece etkili formülasyonlar sunabiliyoruz. Bu tutkumuz için sıkı bir şekilde çalışıyoruz.
 

Avrupa, Asya ve ABD’deki bölge test merkezlerimizde hem konvansiyonel hem de en yeni motor teknolojilerini hedefleyen geniş yelpazedeki testleri sürekli olarak yürütüyoruz. Bu testleri daima yakıtı diğer yakıtlardan farklı kılacak çözümleri sağlamak amacıyla gerçekleştiriyoruz.

Kullanım sıklığı sizin için mevcut olan özgün yakıt kalitesine bağlıdır. KEROPUR® G’yi akaryakıt istasyonlarında her üçüncü veya dördüncü duruşta uygulamanızı tavsiye ederiz.

KEROPUR_G_How_to_Gasoline.jpg
keropurLütfen resme bakın veya yukarıdaki uygulama videosunu izleyin.

KEROPUR® yüksek performans yakıt katkıları, yüksek konsantrasyonda ürünler ile formüle edilmiştir ve böylece yüksek verimli tortu kontrolü formülüne sahiptir. Bu yüzden, 100 ml yüksek performans katkısı kullanımı 45-75 L yakıtta optimum sonuçları verir.
 

(ayrıca dozaj önerisine bakınız)

KEROPUR® G her türlü benzin karışımına ilave edilebilir.

Zamanla her türlü yanma motorunda tortular birikme eğilimi gösterir. Tortular biriktikçe, aracın temiz şartlarına kıyasla adım adım güç, yakıt ekonomisi ve sürülebilirlik kaybı getirir. KEROPUR® G performansı sınırlayan bu tortuları gidererek ve önleyerek motoru temizlerken aksi durumda kaybedeceğiniz performansı yenilemenize ve korumanıza yardımcı olur.

KEROPUR® G yüksek performans benzin katkı maddeleri, otomobiller, hafif iş makinaları, motosikletler ve deniz taşıtları gibi tüm benzinli araçlarda kullanılabilir.

KEROPUR® G benzin katkı maddeleri, doğrudan enjeksiyon, doğal emişli ve turbo şarjlı dahil olmak üzere her türlü benzinli motor ile kullanılabilir.

Boş şişeler doğrudan akaryakıt istasyonundaki ilgili atık kutularına, örneğin boş madeni yağ paketleri için olan çöp kutusuna atılmalıdır.